اقامت تفریحی کشتی‌های کروز

Group 1011@2x

اقامت تفریحی کشتی‌های کروز

آژانس هواپیمایی ققنوس بیش از 40 سال است که در زمینه طراحی و اجرای تورهای ایرانگردی و جهانگردی، فروش بلیت پروازهای داخلی و خارجی، رزرو هتل در سراسر ایران و جهان و اخذ ویزای گردشگری کشورهای مختلف فعال است. تخصص و تجربه موفق، استفاده از کارشناسان خبره، بهره‌مندی از تکنولوژی‌های روز و توجه دوچندان بر کیفیت خدمات باعث شده است تا آژانس مسافرتی ققنوس یکی از برترین فعالان صنعت گردشگری ایران و انتخاب اول بسیاری از گردشگران تبدیل شود.

حال آژانس مسافرتی ققنوس با توجه به نیاز شما همسفران عزیز برنامه‌ای جدید را آماده کرده است تحت عنوان “اقامت تفریحی کشتی‌های کروز”

مسیرهای متنوعی که در این فصل می‌توانید سفرهای جذابی رو بنا به سلیقه خود انتخاب کنید.

کشتی کروز چیست؟

گردشگری کروز به تعطیلاتی اطلاق می شود که به طور کامل یا جزئی بر اساس یک کشتی کروز است. گردشگران را قادر می سازد تا تعطیلات چند مرکزی را تجربه کنند و به موجب آن در طول سفر خود زمان خود را در مقاصد مختلف سپری کنند.

کشتی های کروز از قایق های تفریحی کوچک تا کشتی های بزرگ متفاوت هستند و می توانند در اقیانوس ، رودخانه یا آبدره ها حرکت کنند . گردشگری کروز در میان سایر مقاصد در دریای کارائیب، مدیترانه و قطب شمال محبوب است.

در اصل، گردشگری کروز شکلی مجلل از سفر است که شامل تعطیلات همه جانبه در یک کشتی تفریحی به مدت حداقل 24 ساعت، با یک برنامه سفر مشخص است که در آن کشتی کروز به چندین بندر یا شهر سفر می‌کند. گردشگری کروز با تمرکز تعداد زیادی از مردم که به طور همزمان از یک مقصد خاص بازدید می کنند مشخص می‌شود.

 

 

تلفن تماس با کارشناسان: ۲۴۵۲۵ـ۰۲۱

 
 

شروع و مبدا تورهای کروز کدام شهرها هستند؟

 
 

دبی:

دبی یک شهر در امارات متحده عربی است که به خاطر خریدهای لوکس، معماری فوق مدرن و صحنه های شب زنده داری مشهور است. برج خلیفه، برج 830 متری، بر خط افق مملو از آسمان خراش ها مسلط است. در پای آن فواره دبی قرار دارد، با جت ها و چراغ هایی که با موسیقی طراحی شده اند. آتلانتیس، نخل، تفرجگاهی با آب و پارک‌های حیوانات دریایی در جزایر مصنوعی واقع در سواحل است.

 

Dubai

 

دوحه:

دوحه پایتخت و مرکز مالی اصلی قطر است. این شهر که در ساحل خلیج فارس در شرق کشور، شمال الوکره و جنوب الخور قرار دارد، بیشتر جمعیت کشور را در خود جای داده است.

Dohaکوالالامپور:

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی است. برج‌های دوقلوی پتروناس با ارتفاع 451 متر، یک جفت آسمان‌خراش شیشه‌ای و فولادی با نقوش اسلیمی بر خط افق مدرن آن تسلط دارند. این برج ها همچنین یک پل آسمان عمومی و عرشه دیدبانی ارائه می دهند. این شهر همچنین محل دیدنی‌های دوران استعمار بریتانیا مانند ایستگاه راه‌آهن کوالالامپور و ساختمان سلطان عبدالصمد است.


Kuala Lumpurسنگاپور:

سنگاپور با نام رسمی جمهوری سنگاپور یک کشور جزیره ای و دولت شهر در دریای جنوب شرقی آسیا است.Singaporeایتالیا:

ایتالیا، یک کشور اروپایی با خط ساحلی طولانی مدیترانه، نشان قدرتمندی در فرهنگ و غذاهای غربی به جای گذاشته است. پایتخت آن، رم، خانه واتیکان و همچنین آثار هنری برجسته و ویرانه‌های باستانی است. شهرهای بزرگ دیگر عبارتند از فلورانس، با شاهکارهای رنسانس مانند «دیوید» میکل آنژ و دوئومو برونلسکی. ونیز، شهر کانال ها؛ و میلان، پایتخت مد ایتالیا.Italyفرانسه:

فرانسه، در اروپای غربی، شامل شهرهای قرون وسطایی، روستاهای کوهستانی و سواحل مدیترانه است. پاریس، پایتخت آن، به‌خاطر خانه‌های مد، موزه‌های هنر کلاسیک از جمله لوور و بناهایی مانند برج ایفل مشهور است. این کشور همچنین به خاطر شراب ها و غذاهای پیچیده اش مشهور است. نقاشی‌های باستانی غار لاسکو، تئاتر رومی لیون و کاخ وسیع ورسای گواه تاریخ غنی آن است.Franceاسپانیا:

اسپانیا، کشوری در شبه جزیره ایبری اروپا، شامل 17 منطقه خودمختار با جغرافیا و فرهنگ متنوع است. پایتخت مادرید، کاخ سلطنتی و موزه پرادو است که آثار استادان اروپایی را در خود جای داده است. سگویا دارای یک قلعه قرون وسطایی (آلکازار) و یک قنات دست نخورده رومی است. پایتخت کاتالونیا، بارسلونا، با مکان‌های دیدنی مدرنیستی عجیب آنتونی گائودی مانند کلیسای ساگرادا فامیلیا تعریف شده است.Spainتلفن تماس با کارشناسان: ۲۴۵۲۵ـ۰۲۱ققنوس در شبکه‌های اجتماعی:

تلگرام | اینستاگرام