بیمه مسافرتی

Group 1011@2x

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی یا همان بیمه مسافرتی خارج از کشور یکی از اصلی‌ترین و مهمترین مواردی است که پیش از سفر خارجی باید در نظر داشته باشید.

ثبت بیمه مسافرتی خیال شما را از بابت بروز هرگونه حادثه و رخداد ناگوار در طول سفر راحت خواهد کرد.

بیمه مسافرتی همانطور که از نامش پیداست، بیمه‌ای است که بیمه‌گذار (مسافر) را در برابر حوادث پیش آمده در طول سفر بیمه می‌کند. بیمه مسافرتی خارج از کشور که به طور اختصار بیمه مسافرتی نامیده می‌شود، در واقع راهکاری برای جبران هزینه رخدادهای پیش آمده در سفرهای خارج از کشور است.

در طول سفرهای خارجی اتفاقات مختلفی ممکن است برای شما رخ دهد که به‌دلیل حضور در یک کشور خارجی، می‌تواند دشواری‌های بسیاری را برای شما در پی داشته باشد. ابتلا به انواع و اقسام بیماری‌ها، تغییرات شرایط جوی و بروز گرمازدگی و سرماخوردگی، مسمومیت غذایی ناشی از تجربه غذاهای جدید، سوانح رانندگی، بروز صدمات جسمانی، گم شدن مدارک شناسایی، گم شدن بار و … از جمله مهمترین مشکلاتی هستند که یک گردشگر با آنها روبرو خواهد شد.

 

 

در صورتیکه نسبت به ثبت نام بیمه مسافرتی خود اقدام نکرده باشید، تقبل هزینه‌های درمانی و پزشکی و جبران خسارت سوانح پیش‌آمده بسیار دشوار خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد ثبت بیمه مسافرتی خارج از کشور برای تمامی گردشگران ضروری است.

شرکت‌های بیمه‌ای بر اساس سیاست‌های خود، انواع مختلف بیمه مسافرتی را صادر می‌کنند که بر اساس انتخاب شما، می‌توانند سطوح مختلفی از هزینه‌ها را جبران کند. به طور کلی بیمه مسافرتی خدمات زیر را شامل می‌شود:

 

  • هزینه درمانی، پزشکی و بستری شدن مسافر
  • هزینه بازگرداندن و انتقال مسافر به ایراندر شرایط اضطراری
  • هزینه ضروری دندانپزشکی
  • هزینه بازگرداندن جسد مسافر در صورت فوت
  • جبران خسارت در صورت مفقود شدن مدارک شناسایی
  • جبران خسارت در صورت مفقود شدن بار و چمدان‌ها
  • پیگیری و پرداخت هزینه مسائل حقوقی
 

هرچند در حال حاضر داشتن بیمه مسافرتی برای دریافت بسیاری از ویزاها مانند ویزای شینگن، ویزای کانادا ، ویزای انگلیس و … الزامی است، اما پیشنهاد می‌کنیم ثبت نام بیمه مسافرتی را برای تمام سفر و تورهای خارجی خود انجام دهید تا در صورت بروز حوادث ناگوار، یک پشتیبان قوی داشته باشید.

 

کارشناسان دپارتمان بیمه مسافرتی آژانس ققنوس در خدمت شما هستند تا با انتخاب بهترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی بر اساس نیازهای شما، امنیت سفرتان را تضمین کنند.