سفر به سلیقه شخصی

Group 1011@2x

سفر به سلیقه شخصی

تور انفرادی یا تور اختصاصی (Flexible Independent Travel) بهترین انتخاب برای گردشگرانی است که تمایلی به شرکت در تورهای گروهی ندارند.

خدمات FIT که با نام‌هایی مانند تور انفرادی، تور اختصاصی، تور سفارشی و سفر به سلیقه شخصی نیز شناخته می‌شود، به شما این امکان را می‌دهد که برنامه سفر را کاملا بر اساس نیاز و سلیقه خودتان طراحی کنید.تورهای گروهی در زمان‌های مشخصی از سال اجرا می‌شوند اما با تور انفرادی می‌توانید در هر زمانی از سال به مقصد مورد علاقه خود سفر کنید. همچنین تعداد روزهای سفرهای گروهی ثابت است. اما اگر به هر دلیلی دوست دارید روزهای کمتر یا بیشتری در سفر باشید، کافیست با دپارتمان تور انفرادی آژانس ققنوس تماس بگیرید.

انتخاب کشور براساس علایق و نیازهای مسافر

انتخاب کشور براساس علایق و نیازهای مسافر

  • انتخاب کشور
انتخاب کشور
ویزا
اخذ ویزا توسط نماینده رسمی آژانس ققنوس

اخذ ویزا توسط نماینده رسمی آژانس ققنوس

  • ویزا

تعیین وقت سفارتخانه، تنظیم فرم مشخصات فارسی (اطلاعات کامل مسافر)، جمع آوری و تکمیل مدارک لازم و ارسال آن به سفارتخانه توسط نماینده رسمی آژانس ققنوس جهت اخذ ویزا

صدور بلیطهای هوایی بین المللی

صدور بلیطهای هوایی بین المللی

  • پرواز

صدور بلیطهای هوایی بین المللی با داشتن نمایندگی از تمامی شرکتهای هوایی معتبر جهانی و همچنین امکان رزرو و صدور بلیط پروازهای داخلی دیگر کشورها

پرواز
هتل
رزرو هتل در سراسر دنیا

رزرو هتل در سراسر دنیا

  • هتل

رزرو هتل در سراسر دنیا از طریق معتبرترین سایتهای بین‌المللی توسط آژانس هواپیمایی و جهانگردی ققنوس

صدور بیمه مسافرتی

صدور بیمه مسافرتی

  • بیمه

صدور بیمه‌نامه مسافرتی جهت جبران هزینه پزشکی در مقابل حوادث ناگهانی با سقف ۳۰ هزار و ۵۰ هزار یورو (اروپا، آمریکا، آسیا)

بیمه
سفر دریایی
سفر با کشتی های تفریحی دریایی

سفر با کشتی های تفریحی دریایی

  • سفر دریایی

سفر با کشتی های دریایی برای گذراندن تفریحات گوناگون با هر سلیقه به همراه تمامی امکانات تفریحی، استراحت و غذا

تسهیلات ویژه برای سفر انتخابی

تسهیلات ویژه برای سفر انتخابی

  • تسهیلات ویژه

ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، اجاره خودرو بدون راننده در اروپا، آسیا، آفریقا و... ، گشت‌های نیم روز و تمام روز

تسهیلات ویژه
قطار
خرید بلیط قطارهای خارجی

خرید بلیط قطارهای خارجی

  • قطار

امکان خرید بلیط قطارهای خارجی در سراسر اروپا و کشورهای انگلستان، حوزه اسکاندیناوی، ژاپن، آمریکا، کانادا، استرالیا و چین به عنوان نماینده رسمی Europe Rail در ایران

سلایق متفاوت همسفران و یا عدم پایبندی آنها به زمانبندی‌های تعیین شده که موجب به تعویق افتادن برنامه‌ها می‌شود، از اصلی‌ترین معایب تورهای گروهی است. اما با تور انفرادی ققنوس می‌توانید یک سفر فراموش نشدنی به همراه دوستان و خانواده خود داشته باشید.

همچنین در تور انفرادی (تور اختصاصی) می‌توانید وسایل نقلیه و دیگر خدمات را به طور کاملا آزادانه انتخاب کنید. دوست دارید در طول روز پرواز کنید یا پرواز در شب را ترجیح می‌دهید؟ به ترانسفر فرودگاهی احتیاج دارید یا وسایل نقلیه عمومی را انتخاب می‌کنید؟ حتما باید در یک هتل 5 ستاره اقامت کنید یا به‌دنبال یک هتل اقتصادی هستید؟ با تور انفرادی می‌توانید تمامی این موارد را طبق سلیقه و نیاز خود تعیین کنید.

تورهای خارجی معمولا به مقصدهای پرطرفدار و شناخته شده برگزار می‌شوند اما اگر قصد سفر به یک مقصد خاص را دارید، دپارتمان تور انفرادی ققنوس می‌تواند سفر شما به هر نقطه‌ای از دنیا را برنامه‌ریزی کند.

اما یکی از مهمترین مزیت‌های تور انفرادی نسبت به تورهای گروهی، هزینه سفر است. در تورهای گروهی هزینه سفر معمولا ثابت (و یا با تغییرات جزئی) است. اما هزینه تور انفرادی کاملا انعطاف پذیر است و شما می‌توانید با تغییر خدمات، هزینه تور اختصاصی را به هر میزان که دوست دارید تغییر دهید.

خدمات دپارتمان تور انفرادی آژانس هواپیمایی ققنوس بهترین انتخاب برای افرادیست که دوست دارند سفری متفاوت با برنامه‌ای کاملا اختصاصی و شخصی‌سازی شده داشته باشند.