نماینده گردشگری سفارت کره جنوبی در ایران

آژانس ققنوس نماینده گردشگری سفارت کره جنوبی در ایران است و برای گرفتن روادید کره جنوبی به مسافران محترم خدمات ارایه میدهد. لازم به ذکر است در آژانس ققنوس بسته کامل سفر شامل بلیط، هتل و پرواز ارایه می شود و برای ویزای تک اقدام نمی گردد.
کره جنوبی در شرق دور یکی از قطب های گردشگری و اقتصادی آسیا است.
شهرهای سیول، بوسان، گوانگ جو و جزیره چجو از مقاصد مهم گردشگری در شرق اسیا هستند و سالانه دوازده میلیون جهانگرد را به خود جذب می کنند.
کره جنوبی در همسایگی چین و ژاپن از پیشتازان فن آوری و صنعت در جهان است. این کشور کوچک اولین کشتی ساز جهان است و در خودروسازی و صنایع الکترونیک نیز در زمره نخستین هاست. هیوندای، کیا،ال جی و سامسونگ را همه جهانیان می شناسند. افزون بر این، موسیقی و سینمای کره جنوبی با نام "موج کره ای" از جنوب غرب اسیا تا امریکای جنوبی را درنوردیده است. از این رو، در ایران "جومونگ"و "یانگوم" را به خوبی می شناسند. کره جنوبی در مسیر مانسون – باران های موسمی – قرار دارد و طبیعت آن نیز دیدنی است. این کشور 20 پارک ملی ثبت شده دارد و مردم آن به طبیعت خود عشق می ورزند. از این رو، رودخانه خشکیده "چنون گی چون" را در میانه پایتخت با هزینه بسیار به چرخه طبیعت باز گردانیدند.
اسناد و مدارک لازم
  1. شناسنامه
  2. کارت ملی
  3. مدارک شغلی معتبر
  4. دو قطعه عکس 4*3
  5. صفحه اول گذرنامه و ویزاهای قبلی
  6. پرینت حساب بانکی سه ماهه با موجودی کافی
  7. چک تضمینی به مبلغ 20 میلیون
  8. گذرنامه های امریکایی وکانادایی روادید کره جنوبی را نیاز ندارند
  9. (ترجمه غیر رسمی مدارک فوق نیز کفایت می کند)
پرواز به کره جنوبی از طریق ایرلاین های امارات، الاتحاد، قطری و ترکیش صورت می گیرد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ققنوس محفوظ مي باشد.