آشنایی با ققنوس - استخدام در ققنوس
منشور اخلاقی آژانس ققنوس
الف. انسجام و یکپارچگی: با این باور که تعهد، وفاداری و احساس تعلق به شرکت از مصادیق انسجام و یکپارچگی سازمانی است، متعهد می شویم که به عنوان اعضای یک پیکره واحد و منسجم عمل نموده و همواره در جهت هماهنگی و پیشرفت هرچه بیشتر آن تلاش کنیم. چنانچه به فرض بعید در عملکرد یکی از همکاران رفتاری نامطلوب مشاهده کنیم که به زیان شرکت و مجموعه باشد، وظیفه خود می دانیم به نحوی شایسته در برطرف کردن آن نقیصه بکوشیم.
ب. رعایت قوانین و مقررات : با این باور که انجام وظایف شغلی و فعالیت های سازمانی و تحقق اهداف عالیه شرکت در گرو رعایت قوانین است،خود را متعهد و ملزم به رعایت قوانین و مقررات و اجرای آنها می دانیم.
ج. خط مشي اخلاقي شرکت در قبال كاركنان:ارتقاء سطح دانش و توانمندي هاي همكاران، ارتقاء شغلي، تأمين رفاه، برخورداري از حقوق عادلانه و شايسته سالاري از جمله مواردي است كه آژانس ققنوس در جهت احقاق آنها تلاش خواهد کرد
د. حفاظت از دارائي هاي شرکت : سوء استفاده كاركنان و يا اشخاص ثالث از دارائي هاي مشهود و يا نا مشهود شرکت ممنوع بوده و ققنوس تمهيدات لازم را جهت جلوگيري از هرگونه سوء استفاده فراهم خواهد نمود.
ه. وظیفه کارکنان و شرکت در قبال یکدیگر و سایر مشتریان : وظیفه شناسی، وقت شناسی ، آراستگی ظاهر ، حذف تشریفات زاید، رعایت اصول ، امانتداری، رازداری ، صداقت و حفظ اطلاعات مربوط به شرکت، تلاش برای ارتقای دقت، صحت و سرعت ارائه خدمات به شرکت، صداقت و درستی در تبادل اطلاعات و احترام به فرهنگ،آداب و سنن و اعتقادات همکاران (اعم از خارجی یا ایرانی)
فرصت های شغلی در آژانس مسافرتی ققنوس
آژانس ققنوس جهت تکمیل کادر اداری خود،نیرو های متخصص و با تجربه با مدرک حداقل کارشناسی در زمینه های زیر استخدام می نماید:
فرصت های شغلی:
  • کانتر فروش بلیط خارجی
  • کانتر فروش تور اروپائی
  • کارمند با سوابق کاری در زمینه تورهای ورودی
  • بازاریاب تورهای ورودی
  • بازاریاب CRM (با سابقه کار)
  • کانتر آشنا به مباحث IT و بلیط داخلی و خارجی جهت پشتیبانی سیستم های آنلاین
  • حسابدار
  • نیروی مجرب جهت نظافت،خدمات و پذیرایی
افراد واجد شرایط ( خانم ) می توانند رزومه خود را جهت دعوت به مصاحبه به آدرس ایمیل ذیل ارسال نمایند
HR@ghoghnos.net
پس از بررسی اولیه رزومه‌های ارسالی، بخش منابع انسانی آژانس ققنوس از درخواست کنندگان برای شرکت در مصاحبه ، دعوت خواهدکرد

استخدام

خواهشمند است اطلاعات بطور کامل و دقیق تکمیل نمایید
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ققنوس محفوظ مي باشد.