بلیط

بلیط

Ticket

آژانس مسافرتی ققنوس با داشتن بیش از 10 کانتر صدور بلیط های هوایی بین المللی و داخلی آمادگی ارائه سریعترین خدمات به مسافران را داراست.

آژانس مسافرتی ققنوس با داشتن بیش از ۱۰ کانتر صدور بلیط های هوایی بین المللی و داخلی آمادگی ارائه سریعترین خدمات به مسافران را داراست. کانترهای فروش بلیط هواپیما علاوه بر ارائه خدمات به عموم مردم اعم از حضوری و تلفنی، هر کدام برای خود دارای شرح وظایف مستقل خدماتی نیز هستند. این خدمات عبارتند از:

  • خدمات اختصاصی به شرکت ها و سازمان ها : آژانس مسافرتی ققنوس افتخار داشته است که در طول سالها فعالیت خود با صد ها شرکت و سازمان همکاری نماید و نماینده رسمی ارائه خدمات مسافرتی و هوایی به آنها باشد. شرکت ها و سازمان ها با خیالی آسوده می توانند کلیه نیاز های رزرو بلیط های هوایی خود را به ما بسپارند تا در اسرع وقت و با توجه به بهترین خدمات، بهترین قیمت نیز دریافت نمایند.
  • خدمات اختصاصی به تور های ققنوس : با توجه به اعزام سالیانه چندین هزار مسافر به کشور های مختلف جهان و از طریق تور های دسته جمعی و گروهی ققنوس، وجود کانتر هایی خبره یک ضرورت است تا تورها همگی با هم و در ساعت های مناسپ پرواز نمایند.
  • ارائه خدمات ویژه به مسافران طلایی : آژانس ققنوس در طی سالها فعالیت خود توانسته به مسافران خود هر ساله خدمات ویژه و اختصاصی ارائه دهد. مسافرانی در این میان با ما همراه هستند که از روز افتتاح ققنوس، هنوز این آژانس را برای خدمات هوایی خود انتخاب می کنند.

مسیر ها:

آژانس ققنوس با داشتن نمایندگی از تمامی شرکت های هوایی معتبر جهانی و ایرانی، قابلیت ارائه خدمات رزرو بلیط های انفرادی و گروهی را دارد. کانتر های ما از طریق سیستم ها و پنل های اختصاصی این شرکت های هوایی می توانند در اسرع وقت نسبت به رزرو و صدور بلیط های هوایی مسافران اقدامات لازم را انجام دهند.

همچنین مجموعه ققنوس با مجهز بودن به سیستم های بین المللی روز، قابلیت رزرو و صدور بلیط پرواز های داخلی دیگر کشور ها و مقاصد را دارد. با بهره بردن از این امکان مسافران، شرکت ها و گروه ها دیگر نگران عدم وجود بلیط های داخلی دیگر کشور ها و یا معطلی در فرودگاه های آنها، نخواهند بود.

 

خدمات آنلاین و لحظه ای:

با توجه به پیشرفت های سریع فناوری در صنعت گردشگری بین المللی و رشد سریع آن در کشور، آژانس ققنوس نیز ضرورت تحقیق و توسعه این گونه خدمات را احساس کرد. با همکاری متخصصین برنامه نویسی و توافقات صورت گرفته با کارگزار های بزرگ خدمات هوایی، آژانس ققنوس توانسته است سامانه رزرواسیون لحظه ای بلیط های هواپیمایی اعم از خارجی، داخلی و بین شهری سایر کشور ها را اجرا نماید تا مسافران بتوانند در هر لحظه از روز به جستجو، رزرو و حتی صدور بلیط هوایی خود اقدام نمایند. این سامانه متصل به شبکه بانکی شتاب است و به راحتی و بدون نیاز به کارت های اعتباری بین المللی، می توانید برای پرواز به تمامی مقاصد دنیا در منزل و یا محل کار خود اقدام نمایید.

 

 

انواع بلیط قطارهای اروپا

بلیط های چاپ در خانه یا Print at Home

این بلیط ها به صورت الکترونیکی صادر و برای شما ارسال می شوند. برخی از آنها را می توانید روی برگه معمولی پرینت بگیرید و همراه خود داشته باشید. بعضی دیگر حتی نیاز به چاپ هم ندارند و فقط کافی است کد تصویری بلیط خود را حتی در موبایل، همراه داشته باشید. (QR Code)تا با نشان دادن آن به مامور قطار و چک کردن با دستگاه، بلیط شما تایید شود.

بلیط های کاغذی یا Paper Ticket

این نوع بلیط باید بر روی برگه و یا چاپگر مخصوص خود چاپ شود. مسلما صدور این نوع بلیط مستلزم آن است که بتوان اصل بلیط را یا به صورت حضوری یا از طریق پیک یا با پست به دست شما رساند. صدور المثنی برای این نوع بلیط امکان پذیر نیست.

بلیط های چاپ در ایستگاه یا Paper at Station

این نوع بلیط در موارد معدودی صادر می شود. زیرا در اکثر موارد گزینه الکترونیکی نیز فعال است. تفاوت این بلیط با الکترونیکی در این است که شما در ایستگاه قطار و از طریق دستگاه های صدور بلیط آن را صادر می کنید. نحوه استفاده از این دستگاه ها به این صورت است که با وارد کردن یک Credit Card حتی بدون موجودی، دستگاه فعال می شود. سپس کد مورد نظر را در دستگاه وارد می کنید و بلیط صادر می گردد. هیچ هزینه اضافه ای از کارت شما کسر نمی شود. مگر اینکه تغییری در بلیط ایجاد کنید.