بلیط قطار

بلیط قطار

ققنوس نماینده رسمی شرکت Rail Europe است و با دسترسی کامل به سیستم خرید بلیط قطار اروپا، می‌توانیم بلیط‌های قطار اروپا را برای شما رزرو کنیم. شما با استفاده از خدمات ققنوس می‌توانید در تمامی مسیرهای اروپایی، قطار مورد نظر خود را انتخاب کرده و قیمت بلیط قطار اروپا را به صورت ریالی پرداخت کنید.

 

قطار و حمل و نقل ریلی یکی از بهترین راه‌ها برای گشت و گذار در اروپا است. با خرید بلیط قطار اروپا شما می‌توانید به راحتی از شهری به شهر دیگر و از کشوری به کشور دیگر سفر کنید.

هرچند برای سفر در اروپا وسایل حمل و نقل متعددی مانند هواپیما، اتوبوس، خودروی اجاره‌ای و ... وجود دارد اما بسیاری از شهروندان و گردشگران ترجیح می‌دهند با خرید بلیط قطار اروپا به مقصد خود سفر کنند.

 

اما چرا ما استفاده از قطار را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

 

  • دسترسی عالی به مرکز شهر

یکی از دلایلی که باعث شده است رزرو بلیط قطار اروپا به این اندازه محبوب باشد، قرارگیری ایستگاه‌های قطار اروپا در مرکز شهرها است. در حالیکه تقریبا تمامی فرودگاه‌های اروپایی در فاصله دوری از شهرها قرار گرفته‌اند. معمولاً برای اینکه از فرودگاه به مرکز شهر و بالعکس سفر کنید، باید در حدود 20 تا 60 دقیقه در راه باشید و بین 10 تا 80 یورو هزینه بپردازید.

 

  • رهایی از صف‌های طولانی و گیت‌های امنیتی

همانطور که می‌دانید برای سفر با هواپیما باید چندین ساعت زودتر در فرودگاه حاضر باشید، صف‌های طولانی و فرآیند طولانی پذیرش را پشت سر بگذارید و چندین مرحله بازرسی امنیتی را تحمل کنید. اما با رزرو بلیط قطار اروپا (اکثر قطارها) دیگر خبری از این همه دردسر نیست. تنها کافیست چند دقیقه قبل از حرکت قطار در ایستگاه حضور داشته باشید، حتی خرید بلیط قطار اروپا را نیز در همان ایستگاه انجام دهید و سوار قطار شوید.

 

  • عدم محدودیت وزن بار

یکی از بزرگترین دغدغه‌های مسافران پرواز، وزن بارها و چمدان‌هاست. همانطور که می‌دانید برای استفاده از پرواز، بار شما باید وزن محدودی داشته باشد و اگر بار بیشتری داشته باشید، باید هزینه اضافه بار را جداگانه پرداخت کنید. اما با خرید بلیط قطار اروپا هیچ محدودیتی برای بار و چمدان خود ندارید. البته در حدی که بتوانید با خود حمل کنید .

 

  • بلیط الکترونیکی

خوشبختانه امروزه اکثر سامانه‌های حمل و نقل ریلی از خرید آنلاین و صدور بلیط الکترونیکی پشتیبانی می‌کنند و به محض پرداخت قیمت بلیط قطار اروپا به صورت آنلاین، نسخه الکترونیکی آن به گوشی شما ارسال می‎‌شود. بدین ترتیب دیگر لازم نیست در زمان خود را در صف‌های طولانی خرید بلیط از گیشه‌ها و دستگاه‌های فروش بلیط صرف کنید.

 

  • شبکه گسترده ریلی

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های خرید بلیط قطار اروپا، شبکه گسترده ریلی قطارهای اروپاست. با رزرو بلیط قطار اروپا تقریبا می‌توانید به هر شهر کوچک و بزرگی سفر کنید، این درحالی است که فرودگاه‌ها تنها در شهرهای بزرگ وجود دارند. همچنین در اکثر مسیرها در طول روز چندین قطار در ساعات مختلف وجود دارد و حتی در مسیرهای محبوب و پرتردد، هر یک ساعت یک قطار حرکت می‌کند.

 

  • راحتی بیشتر

صندلی‌ها تنگ و کوچک برخی از هواپیماها در مسیرهای طولانی می‌توانند حسابی آزاردهنده باشند. اما قطارها معمولاً جادارتر هستند و سفر با آنها راحتی بیشتری خواهد داشت. همچنین اگر شب با قطار سفر کنید، می‌توانید به راحتی در آن بخوابید و استراحت کنید.

به خصوص اینکه راحتی سفر با قطار برای سفرهای دوستانه و گروهی بسیار ایده‌آل است زیرا می‌توانید با دوستان خود به راحتی گفتگو کنید.

 

  •  مناظر زیبا

بدون شک اروپا یکی از زیباترین مناطق دنیاست و منظره‌های طبیعی بسیار زیادی دارد. با خرید بلیط قطار اروپا می‌توانید بسیاری از این مناظر را تماشا کنید زیرا اکثر قطارهای اروپا از میان طبیعت زیبای این قاره عبور می‌کنند. حتی برخی از خطوط ریلی اروپا مانند قطارهای سوئیس، به یک جاذبه گردشگری پرطرفدار تبدیل شده‌اند.

 

  • زمانبندی دقیق

یکی دیگر از مزیت‌های خرید بلیط قطار اروپا، زمانبندی دقیق و حرکت به موقع قطارهای اروپایی است. شاید تعجب کنید اگر بدانید 90% قطارهای اروپایی سر زمان تعیین شده پرواز می‌کنند در صورتیکه این درصد برای پروازهای اروپایی به 65 می‌رسد.

 

  • ایستگاه‌های زیبا

تا پیش از فراگیر شدن سفرهای هوایی، ایستگاه‌های قطار اصلی‌ترین مرکز حمل و نقل و حتی تجارت در شهرهای اروپایی بوده‌اند. همین باعث شده است تا شهرهای اروپایی تمام تلاش خود را ساختن یک ایستگاه راه آهن زیبا به خرج دهند و قدرت و ثروت شهرشان را به رخ دیگر شهرها بکشند. بنابراین با خرید بلیط قطار اروپا می‌توانید یک جاذبه گردشگری رایگان را از نزدیک ببینید.

 

همانطور که گفته شد، سفر با قطار یکی از بهترین انتخاب‌ها برای گشت و گذار در قاره اروپا است. اگر شما نیز تمایل دارید با این وسیله دوست داشتنی سفر کنید، می‌توانید از خدمات آژانس هواپیمایی ققنوس استفاده کنید.

ققنوس نماینده رسمی شرکت Rail Europe است و با دسترسی کامل به سیستم خرید بلیط قطار اروپا، می‌توانیم بلیط‌های قطار اروپا را برای شما رزرو کنیم. شما با استفاده از خدمات ققنوس می‌توانید در تمامی مسیرهای اروپایی، قطار مورد نظر خود را انتخاب کرده و قیمت بلیط قطار اروپا را به صورت ریالی پرداخت کنید. بلیط قطار شما به صورت آنی و در لحظه برای شما صادر می‌شود و می‌توانید برای یک سفر رویایی با قطارهای اروپا لحظه شماری کنید.