نوروز علاوه بر یک جشن ملی و باستانی و شادمانی فرارسیدن سال نو، زمان مناسبی برای سفر به سرتاسر دنیا است به همین دلیل، تور نوروز 1400 فرصتی استثنایی برای یک سفر فراموش نشدنی و خاطره انگیز به شمار می‌رود.
تور نوروز

در سال‌های اخیر سفر نیز در کنار سفره هفت سین و دید و بازدیدهای عید، به یکی از رسوم نوروز تبدیل شده است؛ افراد مختلف برای از یاد بردن تلخی سال گذشته و آغاز خوش سال پیش‌رو، در تورهای نوروزی شرکت می‌کنند تا از زیبایی‌های ایران و جهان بازدید کنند.

یکی از اصلی‌ترین مزایای تورهای نوروزی به ویژه تور اروپا نوروز 1400، تعطیلات نوروزی است. با توجه به تعطیلی مدارس و همچنین ادارات و شرکت‌ها در تعطیلات نوروز، خانواده‌ها فرصت خوبی خواهند داشت تا با شرکت در تورهای خارجی نوروز 1400 خاطره‌ای بیادماندنی برای خود بسازند.

علاوه بر این، آب و هوای دل انگیز فصل بهار نیز از دیگر جذابیت‌های تورهای خارجی نوروزی است. در این فصل از سال، آب و هوای اکثر مناطق (نیم کره شمالی زمین) متعادل است و اغلب مقصدهای گردشگری به خصوص مقصدهای اروپایی، در یکی از بهترین فصل‌های سفر خود قرار دارند. به همین دلیل است که تاکنون گردشگران بسیاری برای تورهایی مانند تور ایتالیا نوروز 1400 یا تور فرانسه نوروز 1400 ثبت‌نام کرده و در حال آماده شدن برای لذت بردن از یک تعطیلات رویایی در تور اروپا نوروز 1400 هستند.

شاید در نگاه اول تورهای تابستانی نیز چنین مزایایی داشته باشند، اما باید در نظر داشت که فصل تابستان یک تعطیلات بین‌المللی است. در این فصل گردشگران مختلف از سرتاسر دنیا به کشورهای اروپایی سفر می‌کنند و جاذبه‌های گردشگری مملو از گردشگران هستند. اما تورهای نوروزی مختص ما ایرانیان است؛ گردشگران کمتری در جاذبه‌ها حضور دارند و بازدید از آنها در تور نوروز 1400 اروپا با لذت بیشتری همراه است.

همچنین در تابستان آب و هوا گرم‌تر است و تابش آفتاب و بالا رفتن دمای هوا می‌تواند برای گردشگران آزاردهنده باشد. اما در تور اروپا نوروز 1400 می‌توانید بدون کوچکترین مشکلی از جاذبه‌های زیبای مقصد مورد علاقه‌تان بازدید کنید.

با توجه به همین نکات، تورهای نوروزی همیشه طرفداران زیادی دارند و گردشگران ایرانی متعددی متقاضی ثبت نام در تورهای خارجی نوروز 1400 هستند و از چندین ماه پیش از فرارسیدن نوروز، به‌دنبال انتخاب تورهای خارجی نوروز مانند تور سوییس نوروز 1400هستند.

ما در آژانس هواپیمایی ققنوس با در نظر گرفتن تمامی این نکات، تورهای نوروزی متعددی را برای شما برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا خاطره‌ای رویایی از یک تعطیلات فراموش نشدنی برای شما و خانواده‌تان رقم بزنیم.

در این راه با توجه به سال‌ها تجربه به عنوان مجری مستقیم تورهای اروپا نوروزی و همکاری با بهترین کارگزاران تورهای اروپا، ضمن شناسایی نیازهای گردشگران ایرانی در تور اروپا نوروز 1400 بهترین خدمات را گردهم آورده‌ایم تا تور نوروز 1400 را به بهترین خاطره شما تبدیل کنیم.

تورهای فرانسه تورهای آفریقا تورهای سوییس