سوالات متداول

در ادامه می‌توانید پاسخ تعدادی از پرتکرارترین سوالاتی که همسفران ققنوس داشته‌اند را مطالعه کنید. در صورتیکه هنوز پاسخ سوال خود را دریافت نکرده‌اید، همکاران ما در پشتیبانی آنلاین و یا به صورت تلفنی شما را راهنمایی خواهند کرد.

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های تورهای گردشگری، برنامه‌ریزی دقیق و از پیش انجام شده برنامه‌هاست که خیال شما را از بابت همه چیز آسوده می‌کند. همچنین به خاطر خرید کلی و پیش از موعد خدمات توسط آژانس، معمولا هزینه تور نسبت به سفر انفرادی کمتر خواهد بود.
بیش از 4 دهه فعالیت آژانس ققنوس در صنعت گردشگری و وجود تیمی باتجربه و متخصص، باعث شده است تا خدمات ققنوس در تمامی حوزه‌های گردشگری (تور، هتل، پرواز، ویزا، تشریفات و ...) از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشد.
تسلط بر قوانین صدور ویزا و همچنین رابطه مستمر با سفارت‌خانه‌ها به آژانس‌های گردشگری این امکان را می‌دهد تا با ارائه مشاوره و بررسی دقیق پرونده، شانس شما برای دریافت ویزا را بالا برده و از ریجکت (رد) شدن درخواست شما جلوگیری کنند.
ققنوس یک آژانس گردشگری ارائه‌دهنده خدمات توریستی است و نمی‌تواند ویزا را به عنوان یک محصول جداگانه به فروش برساند. رعایت این نکته یکی از مهمترین دلایل اعتبار چندین ساله ققنوس نزد سفارت‌خانه‌های مرتبط است.
کارشناسان آژانس ققنوس نسبت به مقررات پروازها و ایرلاین‌ها و همچنین قوانین جاری کشورها و امور روادیدی آگاهی کامل دارند و با تخصص خود می‌توانند بهترین پروازهای با توقف (غیرمستقیم) را برای شما انتخاب کنند.