سوالات متداول

در ادامه می‌توانید پاسخ تعدادی از پرتکرارترین سوالاتی که همسفران ققنوس داشته‌اند را مطالعه کنید. در صورتیکه هنوز پاسخ سوال خود را دریافت نکرده‌اید، همکاران ما در پشتیبانی آنلاین و یا به صورت تلفنی شما را راهنمایی خواهند کرد.

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های تورهای گردشگری، برنامه‌ریزی دقیق و از پیش انجام شده برنامه‌هاست که خیال شما را از بابت همه چیز آسوده می‌کند. همچنین به خاطر خرید کلی و پیش از موعد خدمات توسط آژانس، معمولا هزینه تور نسبت به سفر انفرادی کمتر خواهد بود.
مهمترین مزیت رزرو هتل از آژانس ققنوس، امکان پرداخت ریالی هزینه آن است، در حالیکه پرداخت هزینه در وبسایت‌های خارجی به کارت‌های اعتباری بین‌المللی نیاز دارد که کار را برای ایرانیان دشوار می‌سازد. از طرف دیگر، کارشناسان دپارتمان رزرو هتل ققنوس به تمامی سامانه‌های معتبر رزرواسیون هتل دسترسی دارند و می‌توانند بهترین هتل‌ها در سرتاسر جهان را با بهترین قیمت برای شما رزرو کنند.
با استفاده از خدمات تور اختصاصی (FIT) آژانس ققنوس، می‌توانید یک پکیج تور اختصاصی بر اساس نیازها و سلایق خود طراحی کنید. مقصدها، مدت زمان سفر، پرواز، هتل و ... در این تور کاملا قابل تغییر است و منطبق با نیازهای شما انتخاب خواهند شد.
بیش از 4 دهه فعالیت آژانس ققنوس در صنعت گردشگری و وجود تیمی باتجربه و متخصص، باعث شده است تا خدمات ققنوس در تمامی حوزه‌های گردشگری (تور، هتل، پرواز، ویزا، تشریفات و ...) از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشد.
تسلط بر قوانین صدور ویزا و همچنین رابطه مستمر با سفارت‌خانه‌ها به آژانس‌های گردشگری این امکان را می‌دهد تا با ارائه مشاوره و بررسی دقیق پرونده، شانس شما برای دریافت ویزا را بالا برده و از ریجکت (رد) شدن درخواست شما جلوگیری کنند.
مهمترین مزیت آژانس ققنوس در امر ویزا، سابقه بالای ما در این زمینه است. ققنوس بیش از 40 سال است که در زمینه دریافت ویزای تضمینی فعالیت مستمر و مداومی داشته است و با توجه به عملکرد خود، مورد اعتماد بسیاری از سفارتخانه‌های معتبر است. همچنین تیم تخصصی دپارتمان ویزای ققنوس، تسلط کاملی بر جدیدترین قوانین و مقررات صدور ویزا دارند و با تجربه بالا، پرونده شما را به طور دقیق بررسی و با بالاترین شانس برای سفارت‌ها ارسال می‌کنند.
ققنوس یک آژانس گردشگری ارائه‌دهنده خدمات توریستی است و نمی‌تواند ویزا را به عنوان یک محصول جداگانه به فروش برساند. رعایت این نکته یکی از مهمترین دلایل اعتبار چندین ساله ققنوس نزد سفارت‌خانه‌های مرتبط است.
سفارتخانه کشور مورد نظر، تنها نهاد تصمیم گیرنده در زمینه تایید و یا رد درخواست ویزا است و هیچ فرد یا سازمان دیگری نمی‌تواند تضمینی در قبال دریافت ویزا به شما ارائه کند. ویزای تضمینی از جمله تبلیغات دروغینی است که متاسفانه این روزها در فضای صنعت گردشگری باب شده است.
کارشناسان آژانس ققنوس نسبت به مقررات پروازها و ایرلاین‌ها و همچنین قوانین جاری کشورها و امور روادیدی آگاهی کامل دارند و با تخصص خود می‌توانند بهترین پروازهای با توقف (غیرمستقیم) را برای شما انتخاب کنند.
خیر، رزرو اینترنتی بلیط هواپیما در وبسایت ققنوس هیچ هزینه اضافه‌ای ندارد و با هزینه خرید حضوری بلیط هواپیما برابر است.