Private Tour

سفر به سلیقه شخصیF.I.T

flexible independent travel

Hotel
Visa
Flight

تور انفرادی یا تور اختصاصی (Flexible Independent Travel) بهترین انتخاب برای گردشگرانی است که تمایلی به شرکت در تورهای گروهی ندارند.

space bottom plane

سفر به سلیقه شخصی

خدمات FIT که با نام‌هایی مانند تور انفرادی، تور اختصاصی، تور سفارشی و سفر به سلیقه شخصی نیز شناخته می‌شود، به شما این امکان را می‌دهد که برنامه سفر را کاملا بر اساس نیاز و سلیقه خودتان طراحی کنید.تورهای گروهی در زمان‌های مشخصی از سال اجرا می‌شوند اما با تور انفرادی می‌توانید در هر زمانی از سال به مقصد مورد علاقه خود سفر کنید. همچنین تعداد روزهای سفرهای گروهی ثابت است. اما اگر به هر دلیلی دوست دارید روزهای کمتر یا بیشتری در سفر باشید، کافیست با دپارتمان تور انفرادی آژانس ققنوس تماس بگیرید.

FIT Path
FIT Path FIT Path
انتخاب کشور

انتخاب کشور براساس علایق و نیازهای مسافر

FIT Path
ویزا

تعیین وقت سفارتخانه، تنظیم فرم مشخصات فارسی (اطلاعات کامل مسافر)، جمع آوری و تکمیل مدارک لازم و ارسال آن به سفارتخانه توسط نماینده رسمی آژانس ققنوس جهت اخذ ویزا

FIT Path
پرواز

صدور بلیطهای هوایی بین المللی با داشتن نمایندگی از تمامی شرکتهای هوایی معتبر جهانی و همچنین امکان رزرو و صدور بلیط پروازهای داخلی دیگر کشورها

FIT Path FIT Path
هتل

رزرو هتل در سراسر دنیا از طریق معتبرترین سایتهای بین‌المللی

FIT Path
بیمه

صدور بیمه‌نامه مسافرتی جهت جبران هزینه پزشکی در مقابل حوادث ناگهانی با سقف ۳۰ هزار و ۵۰ هزار یورو (اروپا، آمریکا، آسیا)

FIT Path
سفر دریایی

سفر با کشتی های دریایی برای گذراندن تفریحات گوناگون با هر سلیقه به همراه تمامی امکانات تفریحی، استراحت و غذا

FIT Path
تسهیلات ویژه

ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، اجاره خودرو بدون راننده در اروپا، آسیا، آفریقا و... ، گشت‌های نیم روز و تمام روز

FIT Path
قطار

امکان خرید بلیط قطارهای خارجی در سراسر اروپا و کشورهای انگلستان، حوزه اسکاندیناوی، ژاپن، آمریکا، کانادا، استرالیا و چین به عنوان نماینده رسمی Europe Rail در ایران

FIT Path

سلایق متفاوت همسفران و یا عدم پایبندی آنها به زمانبندی‌های تعیین شده که موجب به تعویق افتادن برنامه‌ها می‌شود، از اصلی‌ترین معایب تورهای گروهی است. اما با تور انفرادی ققنوس می‌توانید یک سفر فراموش نشدنی به همراه دوستان و خانواده خود داشته باشید.

همچنین در تور انفرادی (تور اختصاصی) می‌توانید وسایل نقلیه و دیگر خدمات را به طور کاملا آزادانه انتخاب کنید. دوست دارید در طول روز پرواز کنید یا پرواز در شب را ترجیح می‌دهید؟ به ترانسفر فرودگاهی احتیاج دارید یا وسایل نقلیه عمومی را انتخاب می‌کنید؟ حتما باید در یک هتل 5 ستاره اقامت کنید یا به‌دنبال یک هتل اقتصادی هستید؟ با تور انفرادی می‌توانید تمامی این موارد را طبق سلیقه و نیاز خود تعیین کنید.

تورهای خارجی معمولا به مقصدهای پرطرفدار و شناخته شده برگزار می‌شوند اما اگر قصد سفر به یک مقصد خاص را دارید، دپارتمان تور انفرادی ققنوس می‌تواند سفر شما به هر نقطه‌ای از دنیا را برنامه‌ریزی کند.

اما یکی از مهمترین مزیت‌های تور انفرادی نسبت به تورهای گروهی، هزینه سفر است. در تورهای گروهی هزینه سفر معمولا ثابت (و یا با تغییرات جزئی) است. اما هزینه تور انفرادی کاملا انعطاف پذیر است و شما می‌توانید با تغییر خدمات، هزینه تور اختصاصی را به هر میزان که دوست دارید تغییر دهید.

خدمات دپارتمان تور انفرادی آژانس هواپیمایی ققنوس بهترین انتخاب برای افرادیست که دوست دارند سفری متفاوت با برنامه‌ای کاملا اختصاصی و شخصی‌سازی شده داشته باشند.