تورهای خارجی و داخلی

آژانس گردشگری ققنوس بیش از 40 سال است که در زمینه طراحی و اجرای تورهای ایرانگردی و جهانگردی فعال است. تخصص و تجربه موفق، کیفیت بالای خدمات، برنامه‌ریزی دقیق و قیمت مناسب تور باعث شده است تا ققنوس انتخاب اول گردشگران برای رزرو تور خارجی و داخلی باشد. آژانس ققنوس سالانه ده‌ها تور متنوع با موضوعات مختلفی از قبیل تورهای فرهنگی، تاریخی، طبیعت‌گردی، ادبی، ماجراجویی و ... در مقصدهای مختلف داخلی و خارجی برنامه‌ریزی می‌کند تا تمامی گردشگران با سلیقه‌های مختلف بتوانند با رزرو تورهای خارجی و داخلی ققنوس، تعطیلات رویایی خود را سپری کنند...

space bottom plane

تورهای داخلی و خارجی

space top plane
space bottom plane

تورهای داخلی

آژانس مسافرتی ققنوس بیش از 4 دهه است که به انتخاب اول گردشگران برای رزرو تور خارجی و داخلی تبدیل شده است. تخصص و تجربه موفق ققنوس در طراحی و اجرای تورهای ایرانگردی و جهانگردی، کیفیت بالای خدمات، قیمت مناسب در برابر خدمات دریافتی و برنامه‌ریزی دقیق گشت‌ها و برنامه‌ها باعث شده تا خرید تور خارجی و داخلی از ققنوس به ایده‌آل مسافران ایرانی بد شود.

آژانس ققنوس سالانه ده‌ها تور متنوع با موضوعات مختلفی از قبیل تورهای فرهنگی، تاریخی، طبیعت‌گردی، ادبی، ماجراجویی و ... در مقصدهای مختلف داخلی و خارجی برنامه‌ریزی می‌کند تا تمامی گردشگران با سلیقه‌های مختلف بتوانند با رزرو تورهای خارجی و داخلی ققنوس، تعطیلات رویایی خود را سپری کنند.

بدون شک اصلی‌ترین دلیل گردشگران برای رزرو تور خارجی و داخلی از آژانس ققنوس، کیفیت بالای خدمات تورهای ققنوس است. ققنوس از بدو تاسیس همواره در تلاش بوده است تا با انتخاب بهترین خدمات از قبیل هتل، پرواز، ترانسفر، رستوران، گشت و ... یک تور درجه یک برای همسفران خود تدارک ببیند. بدین ترتیب گردشگرانی که ققنوس را برای رزرو تور داخلی و خارجی انتخاب می‌کنند، نه تنها یک سفر خاطره انگیز و لذتبخش را تجربه می‌کنند، بلکه با سطح جدیدی از خدمات گردشگری و سفر نیز آشنا می‌شوند.

اولین مزیت رزرو تور خارجی ققنوس، مهارت ما در زمینه اخذ ویزای توریستی است. آژانس هواپیمایی ققنوس کارگزار رسمی و همکار مورد اعتماد سفارتخانه‌های معتبری از جمله سفارت کشورهای عضو شنگن، سفارت کره جنوبی، سفارت ژاپن و ... است. این همکاری بلندمدت باعث شده است تا کارشناسان دپارتمان ویزای ققنوس از آخرین و جدیدترین جزئیات قوانین و شرایط صدور ویزا اطلاع داشته باشند.

کارشناسان ما با بررسی دقیق و کامل پرونده‌ شما و ارائه مشاوره تخصصی، تمامی ایرادات و نواقص را رفع می‌کنند تا ویزای گردشگری شما در سریعترین زمان ممکن و بدون هیچ دردسری از طرف سفارت صادر شود و سفری بدون دغدغه را تجربه کنید.

یکی دیگر از مزایای رزرو تورهای خارجی ققنوس، همراهی راهنمایان تور (تورلیدر) حرفه‌ای از لحظه ابتدایی تور و در تهران است. در حالیکه در بسیاری از تورهای اجرا شده توسط دیگر آژانس‌ها، لیدر تنها در مقصد و هنگام اولین گشت به شما ملحق خواهد شد.

هنگامی که پس از رزرو تور خارجی برای اولین بار قصد سفر به خارج از کشور دارید و یا سفر به یک مقصد را برای بار اول تجربه می‌کنید، ممکن است سوالات و نگرانی‌های بسیاری برای شما پیش آید که بسیاری از اوقات حتی باعث بروز مشکلات می‌شود. اما همراهی یک راهنمای حرفه‌ای، متخصص و با تجربه می‌تواند تمامی نگرانی‌های شما را رفع کرده و سفری خاطره انگیز را برایتان رقم بزند.

ضمن اینکه علاوه بر راهنمای تور ایرانی و فارسی زبان، یک راهنمای باتجربه محلی نیز در زمان تور با شما همراه خواهد بود.

بازدید از جاذبه‌های گردشگری، از اصلی‌ترین اهدافی است که ما را برای رزرو تور خارجی و داخلی متقاعد می‌کند. پس طبیعی است هنگامی که نسبت به رزرو تورهای خارجی و داخلی اقدام می‌کنید، انتظار داشته باشید از تمام جاذبه‌های مهم مقصد بازدید کنید.

در حالیکه بسیاری از آژانس‌ها برای کاهش هزینه‌ها و فریب مسافران، گشت‌های اصلی یک تور را حذف می‌کنند، در تورهای ققنوس تمامی گشت‌ها به طور کامل برگزار می‌شوند تا بیشترین رضایت را از خرید تور خارجی و سفر به مقصد مورد نظرتان داشته باشید.

همچنین هزینه تمامی گشت‌ها و بازدیدهای شما در مقصد، توسط ققنوس محاسبه و در هزینه رزرو تور خارجی لحاظ شده است. بدین معنی که شما در هنگام سفر و بازدید از جاذبه‌ها، نباید هیچ هزینه‌ای برای ورودیه جاذبه‌ها و اماکن گردشگری بپردازید.

اما بسیاری از مواقع برای گردشگران پیش آمده است که با توجه به قیمت به ظاهر کمتر رزرو تورهای خارجی برخی از آژانس‌ها، در آنها ثبت نام کرده‌اند اما در حین تور متوجه دلیل این تفاوت نرخ شده‌اند. زیرا در این تورها شما باید هر روز مبلغی را به عنوان هزینه ورودیه جاذبه‌ها به راهنمای تور پرداخت کنید.

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیاری از گردشگران هنگام رزرو تور خارجی دارند، عدم مشخص بودن هتل در تورهای خارجی برخی از آژانس‌هاست. مسلما شما دوست دارید پیش از رزرو تورهای خارجی بدانید در کدام هتل اقامت خواهید داشت، این هتل چند ستاره است، آیا در مرکز شهر قرار گرفته است یا فاصله آن با جاذبه‌های گردشگری و مراکز خرید چقدر است، چه امکاناتی دارد و به سوالاتی از این قبیل پاسخ داده شود.

این مجموعه‌ها در زمان رزرو تور خارجی و تا پیش از سفر، هیچ نامی از هتل نمی‌برند زیرا رزرو هتل خارجی توسط آژانس هنوز انجام نشده است و تنها اعلام می‌کنند که شما در یک هتل 4 یا 5 ستاره اقامت خواهید داشت.

اما در تورهای ققنوس تمامی خدمات به صورت دقیق و شفاف به شما اعلام خواهد شد و شما در زمان رزرو تور خارجی از تمامی جزئیات اطلاع خواهید داشت.

از دیگر دلایلی که رزرو تور خارجی ققنوس را به انتخاب اول گردشگران تبدیل کرده است، انتخاب بهترین پروازها توسط کارشناسان ققنوس است. از آنجاییکه در حال حاضر برای اکثر مقصدهای خارجی به ویژه اروپا پرواز مستقیم وجود ندارد. برای سفر به این مقصدها باید از پروازهایی با یک یا دو توقف استفاده کرد که باعث می‌شود سفری سخت و خسته کننده داشته باشیم.

مسلماً در این شرایط همه به دنبال پروازی هستیم که کمترین زمان توقف را داشته باشد، زیرا هر چه میزان توقف بیشتر باشد هم باعث خستگی بیشتر و هم باعث هدر رفتن زمان محدود تور ما خواهد شد. ققنوس نماینده رسمی و همکار برتر معتبرترین ایرلاین‌های دنیا است و همچنین به تمامی سامانه‌های رزرواسیون پرواز دسترسی دارد و کارشناسان ما با تجربه و دقت بالا، می‌توانند بهترین پرواز که شما را در کمترین زمان به مقصد می‌رساند انتخاب کنند.

اما شاید یکی از مهمترین مزیت‌های رزرو تور خارجی ققنوس، همسفرهای بینظیری باشد که در تورهای خارجی و داخلی همراه شما خواهند بود.

از آنجاییکه قرار است چندین روز در کنار یکدیگر باشیم، معمولاً سعی می‌کنیم با پیدا کردن اشتراکات اوقات خوشی را ایجاد کنیم. بسیاری از اوقات این نقاط مشترک باعث ایجاد دوستی‌های خانوادگی بلندمدت و حتی روابط کاری و تجاری موثر می‌شود.

بنابراین داشتن همسفرهای خوب و یکدست هم یکی دیگر از دلایلی است که رزرو تورهای خارجی ققنوس را به این اندازه محبوب می‌کند. ققنوس همواره به داشتن بهترین همسفرها افتخار می‌کند و خوشحال است که در تمام سال‌های فعالیتش توانسته علاوه بر یک تجربه سفر عالی، دوستان زیادی نیز برای همسفرانش به ارمغان آورد.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت رزرو تور داخلی و خارجی از آژانس ققنوس، تاکید ققنوس بر توسعه پایدار گردشگری و رشد فرهنگ سفر است. در تورهای ققنوس علاوه بر سپری کردن اوقاتی خوش و مفرح، با فرهنگ صحیح سفر نیز آشنا خواهید شد. ققنوس می‌کوشد تا با اجرای تورهای گردشگری پایدار، به رشد و توسعه جوامع محلی، حفظ محیط زیست و افزایش آگاهی و دانش همسفرانش نیز کمک کند. بدین ترتیب با رزرو تور خارجی و داخلی از آژانس ققنوس، علاوه بر توسعه شخصی خود، به رشد و توسعه مقصد گردشگری نیز کمک خواهید کرد.