7 روز سوییس (TK2032)

7 روز سوییس (TK20۳۲)

هزینه ریالی + 2890 یورو

2 شب بازل + 2 شب اینترلاکن - لوسرن ، یونگ فرا + 2 شب زوریخ

هتل بازل : Pullman Hotel Europe Basel

هتل اینترلاکن : Hotel Royal – St. Georges Interlaken – MGallery Collection

هتل زوریخ : Novotel Zurich City-West

 

 

تاریخ حرکت : ۰۹ فروردین ۱۴۰۳

کلاس تور :

توضیحات


بازل سوئیس به عنوان دومین شهر بزرگ و پرجمعیت کشور سوئیس شناخته می‌شود و می‌توان آن را شهر موزه‌ها نامید که علاوه بر موزه‌های زیادی که در این شهر قرار دارد، ساختار خود شهر هم با ساختمان‌ها و معماری زیبا و قدیمی که دارد خود، موزه‌ای دیدنی است. برگزاری کارناوال‌های سالانه، بازارها و نمایشگاه‌های مختلفی که در شهر بازل سوئیس وجود دارد از جاذبه‌های گردشگری این شهر محسوب می‌شود. شهر بازل را شهر پیوند دو جهان متفاوت می‌دانند.

 

اینترلاکن یک شهر تفریحی سنتی در منطقه کوهستانی Bernese Oberland در مرکز سوئیس است. در یک دره باریک، بین آب‌های زمردی دریاچه تون و دریاچه برینز ساخته شده است و دارای خانه‌های چوبی قدیمی و پارک در دو طرف رودخانه Aare است. کوه های اطراف آن، با جنگل های انبوه، مراتع آلپ و یخچال های طبیعی، مسیرهای پیاده روی و اسکی متعددی دارد.

 

زوریخ، بهشتی در دل اروپا و بدون شک از زیباترین شهرهای سوئیس است.امروز این شهر زیبا به قطب اقتصادی این کشور تبدیل شده است .شهر زوریخ، به لطف ذخایر طبیعی چون رودخانه و دریاچه، چشم‌اندازی مسحور کننده از کوهستان آلپ پوشیده از برف، خیابان‌های سنگفرش و جاذبه‌های متعدد و دیدنی، تجربه‌ای منحصر به فرد را پیشکش گردشگران می‌کند.از دیدنیهای زوریخ می‌توان به موزه ملی سوئیس ، میدان  Burkliplatz،‌ خانه اپرای زوریخ،  ‌موزه کونستهاوس زوریخ ،‌ باغ وحش زوریخ ، کلیسای زنان و … اشاره کرد.